Tooted

GlobalStoreTM - globaalse internetipoe webshop/ostukorvi aplikatsioon weebi põhiste tellimuste vastuvõtmisks ja kliendi poolse online kaardimakse sooritamiseks. Kaardimaksed on eriti olulised kui soovite oma kaupu ja teenuseid turustada klientidele väljaspool Eestit, sellisel juhul tihti peale polegi kliendil muud võimalust tellimuse eest tasumiseks.
Kliendil on võimalus valida ka muu makseviis, sel juhul lepivad klient ja kaupmees makse vastuvõtmise/maksmise eraldi kokku (pangaülekanne/tsekk vms).

iPayBean - internetikaupluse (e-kommerts) maksete teenuse kasutaja (internetipoe) maksemoodul.
iPayBean - on mõeldud tehniliseks lahenduseks juba toimivatele internetikauplustele maksekaartide vastuvõtuks iPayServleti kaudu.
Eestis saab iPayBeani kasutada praegu Pankade Kaardikeskuse vahendusel, kes kasutab teenuse osutamiseks iPAYServleti.
iPayBean on lihtne java "bean like" moodul millele antakse ette makseparameetrid ning mis moodustab ette antud parameetrite järgi päringu ning kontrollib päringu vastuse õigsust.

ipayplugin-php - php tehnoloogial põhinev internetikaupluse (e-kommerts) maksete teenuse kasutaja (internetipoe) maksemoodul.
ipayplugin-php - on mõeldud tehniliseks lahenduseks juba toimivatele internetikauplustele maksekaartide vastuvõtuks iPayServleti kaudu.
Eestis saab ipayplugin-php kasutada praegu Pankade Kaardikeskuse vahendusel, kes kasutab e-kom kaardimaksete teenuse osutamiseks iPAYServleti.
ipayplugin-php on lihtsalt intgreeritav 'stand alone' moodul, millele antakse ette makse/tellimuse parameetrid ning mis moodustab ette antud parameetrite järgi päringu ning kontrollib päringu vastuse õigsust.

iPAYServlet - weebi põhine makseterminal ja e-kommertsi maksed interneti poodides.
Eestis kasutab iPAYServleti Pankade Kaardikeskus i-Makseterminali (WEB-POS) teenuse osutamiseks ning samuti ka internetipoodide makstehingute teenindamiseks.

NetPay - maksekaartide autoriseerimise moodul kassasüssteemidele ja müügiprogrammidele.
NetPay moodul on mõeldud kassasüsteemide ja majandustarkvara tarnijatele, kes vajavad lihtsat moodust oma tootele lisada kaardimaksefunktsioonid. NetPay lahendust saab kasutada nii TCP/IP võrgu kui ka modemi dial-up ühendusega otse kaardimakseteenuse pakkuja juurde.

ISO8583 SDK parser/formatter - Java arendusvahend(API) ISO-8583 sõnumite parsimiseks ja formateerimiseks.
ISO 8583 SDK - on mõeldud tarkvara arendajatele kes, soovivad arendada ISO8583 standardil baseeruvaid maksesüsteeme või infotöötlussüsteeme.
PayPal Logo